Brain Embassy Konstruktorska

Brain Embassy (BE) oferuje przestrzenie, w których możesz pracować w ruchu, odpoczywać, medytując lub jadąc na rowerze. Kolejnym efektem współpracy Adgar Poland z biurem mode:lina™ jest nowy adres spod szyldu BE. W budynku Adgar BIT połączyliśmy dwie filozofie pracy – tworząc na trzech piętrach  dobrze znany brand BE, uzupełniony o zupełnie nową przestrzeń BE Yourself. Nowy adres BE skrywa w sobie kolejne nowe niespodzianki, których odkrywanie ma za zadanie pobudzać wyobraźnię w trakcie pracy. 

 

 

Ludzki mózg składa się z ponad 100 miliardów neuronów, dzięki którym myślimy, działamy i odkrywamy. Jeszcze więcej jest synaps, przez które “przeskakują” informacje w naszym mózgu! Czerpiąc z tych faktów oraz z identyfikacji wizualnej, projektanci z mode:lina™ stworzyli przestrzeń całkowicie podporządkowaną ludzkiemu umysłowi.

 

 

Nowy adres BE skrywa w sobie nowe niespodzianki, których odkrywanie ma za zadanie pobudzać wyobraźnię w trakcie pracy. Sale konferencyjne przypominają o malarzach, konstruktorach oraz odkrywcach. 

BE Yourself

BE Yourself połączył w sobie korzyści płynące z dostępu ze wspólnej przestrzeni z zachowaniem wewnętrznej organizacji firmy w ramach wydzielonej dla nich powierzchni. To połączenie kreatywnej i funkcjonalnej przestrzeni BE z tradycyjnym najmem biurowym. W każdym z wydzielonych biur umieściliśmy prywatną salkę konferencyjną, pomieszczenia techniczne i nieduży aneks kuchenny. 

 

 

 

Nowe przestrzenie BE Yourself  to jednak nie tylko atrakcyjna, funkcjonalna przestrzeń, ale przede wszystkim społeczności firm, które cenią sobie „sąsiedzkie” relacje w ramach biura. 

PROJECT:  Brain Embassy & BE Yourself / Konstruktorska 11
DESIGN: mode:lina™
PROJECT TEAM: Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Anna Kazecka
COMPLETION: October 2018
LOCATION: ul. Konstruktorska 11, Warsaw
AREA: 2 500 m2
COOPERATION IN THE FIELD OF SPACE PLAN, CONSTRUCTION PROJECT, EXECUTIVE PROJECT - Pracownia Architektoniczna Poznań Projekt.
PROJECT TEAM: Ewa Pawlicka-Garus, Lidia Jeżak, Beata Czarnocka, Monika Urbanek
ZDJĘCIA: Patryk LewińskiFotomohito

PROJEKT: Brain Embassy & BE Yourself / Konstruktorska 11
DESIGN: mode:lina™
ZESPÓŁ PROJEKTOWY: Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Anna Kazecka
ZREALIZOWANY: Październik 2018
LOKALIZACJA: ul. Konstruktorska 11, Warszawa
POWIERZCHNIA: 3 000 m2
WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE SPACE PLAN, PROJEKT BUDOWLANY, PROJEKT WYKONAWCZY - Pracownia Architektoniczna Poznań Projekt.
ZESPÓŁ PROJEKTOWY: Ewa Pawlicka-Garus, Lidia Jeżak, Beata Czarnocka, Monika Urbanek
ZDJĘCIA: Patryk LewińskiFotomohito