Customform Pavilion

Pracownia mode:lina™ po raz kolejny gościła na Międzynarodowych Targach Poznańskich – tym razem projektując ekologiczny pawilon dla Customform.

Projektanci z mode:lina™ ponownie podjęli się wyzwania stworzenia projektu według kluczowych 4 wytycznych:
- wykorzystanie odnawialnych surowców,
- niska cena wykonania,
- szybkość budowy,
… oraz budowa tożsamości marki.

Dlatego też architekci sięgnęli do rozwiązania ekologicznego dobrze znanego z poprzednich realizacji.  Tekturowe tuby zostały głównym elementem konstrukcyjnym, który zbudował rozpoznawalność pawilonu. To z nich zbudowane zostały ściany pawilonu rozdzielające strefy z ekspozycjami produktów. Każda ze stref została wypełniona polskim desigenm oraz eco-designem – flagowymi produktami firmy Customform.

Z kartonowych tub wykonano także główny element dekoracyjny stoiska – charakterystyczną dekoracyjną ścianę w centrum pawilonu.
Premiera pawilonu miała miejsce na prestiżowych targach Meble Polska 2016, które odbyły się w Poznaniu w marcu 2016. Targi Meble Polska to największe targi meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznych targów na powierzchni 42.000 mkw swoją ofertę zaprezentowało 240 firm z 9 krajów (Białorusi, Danii, Holandii, Litwy, Niemiec, Polski, Słowacji, Ukrainy, i Włoch)

PROJECT: Customform Pavilion
DESIGN: mode:lina™
PROJECT TEAM: Paweł Garus, Jerzy Woźniak
COMPLETION: March 2016
LOCATION: Meble Polskie 2016, Poznań (PL)
AREA: 50 m2
PHOTOS: Marcin Ratajczak, Patryk Lewiński

PROJEKT: Pawilon Customform
DESIGN: mode:lina™
ZESPÓŁ PROJEKTOWY: Paweł Garus, Jerzy Woźniak
ZREALIZOWANY: Marzec 2016
LOKALIZACJA: Arena Design 2016, Poznań (PL)
POWIERZCHNIA: 50 m2
ZDJĘCIA: Marcin Ratajczak, Patryk Lewiński