Meble VOX arena DESIGN 2018

Marka VOX zaprezentowała się w zupełnie nowej formule podczas targów arena DESIGN oraz Meble Polska. VOX, jako jedyna marka, dysponował swoim własnym pawilonem targowym na wyłączność. Dlatego też w modernistycznym Pawilonie 10 pracowni mode:lina™ ukryła pełnowymiarowy dom!

Na przestrzeni 70 metrów projektanci stworzyli w pełni funkcjonalny dom, który jednocześnie pełnił rolę największej ekspozycji. Spod znaku VOX było nie tylko jego wyposażenie, ale także wszystkie materiały wykończeniowe.

Pod hasłem „Wolność zaczyna się w domu” marka VOX od kilku lat konsekwentnie przekonuje Polaków, że sposób w jakim żyjemy ma ogromny wpływa na to kim jesteśmy. Ta idea stoi również za kolejnymi realizacjami, które powstają we współpracy z pracownią mode:lina™. A wszystkie one powstają wokół głównej idei głoszącej, że wolność zaczyna się w domu. 

Dodatkowe ekspozycje mebli projektanci zlokalizowali w bocznych strefach pawilonu. Pierwsza z nich prowadziła przez labirynt VOX LAB, w którym ukryto kulisy procesu projektowania mebli. Tam też na gości czekały najnowsze prototypy mebli VOX. Druga strefa VOX NEWS przybrała formę małych kameralnych pokoi, w których zaprezentowano premierowe kolekcje marki VOX.

PROJECT: Meble VOX pavilion
DESIGN: mode:lina™
PROJECT TEAM: Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin
LOCATION: arena DESIGN 2018 and MEBLE POLSKA 2018 Furniture Fairs, Poznań
COMPLETION: 6th March 2018 
AREA: 50 m2
PHOTOS: Patryk Lewiński

PROJEKT: Pawilon Meble VOX
DESIGN: mode:lina™
ZESPÓŁ PROJEKTOWY: Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin
LOKALIZACJA: Targi arena DESIGN 2018 oraz MEBLE POLSKA 2018, Poznań
REALIZACJA: 6 marca 2018 
POWIERZCHNIA: 50 m2
ZDJĘCIA: Patryk Lewiński